ALBTIME.COM

Shqip dhe në kohe

 • 3e753b7ab7252623cb010c13ffebbd68

  MASH-i përgatitet për provimin ekstern, SASHK-u vazhdon grevën!

  Sindikata e arsimit është e vendosur të vazhdoj grevën deri në plotësimin e kërkesave ndërsa Ministria e Arsimit dhe Shkencës (MASH) kërkon realizimin e testimit të maturantëve nga dita e nesërme e deri të enjten dhe për këtë qëllim sipas Safet Nezirit janë bërë të gjitha përgatitjet ...

 • 559708d758ca350d266439c998bc6e18

  Obama arrin në Nju Delhi

  Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Barack Obama, ka arritur në Nju Delhi për një vizitë dyditore. Ai do të bisedojë sot me kryeministrin e Indisë, Narendra Modi, dhe do të vendosë një kurorë me lule në memorialin e Mahatma Ghandit.

 • 300x200

  Obama arrin në Nju Delhi

  Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Barack Obama, ka arritur në Nju Delhi për një vizitë dyditore. Ai do të bisedojë sot me kryeministrin e Indisë, Narendra Modi, dhe do të vendosë një kurorë me lule në memorialin e Mahatma Ghandit.

1008886_10151652884951308_1340732301_o

Lifestyle

Sport

 • Sport
  210x150
  Ja sa ndeshje do të pauzoj C. Ronaldo
 • Basketboll
  210x150
  RDSH-Kumanovë, sërish fituese e turneut ...
 • Futboll
  210x150
  Konfirmohet: Man Utd pas Marquinhos

Show Biz

 • 300x200

  Capital T përkrah protestën

  Reperi shqiptar Capital T si duket do të dal në protestën që do të mbahet sot në ora 14:00 në qytetin e Prishtinës

1008886_10151652884951308_1340732301_o